Grupa «Otra Puse» aicina uz akustisko koncertu

Grupa «Otra Puse» aicina uz akustisko koncertu.

FOTO: Publicitātes foto.

30.aprīlī, plkst. 20.30 klubā «Barons» (Kr.Barona ielā 108, Rīga) ar akustiskās programmas «Nakts vai Rīts» koncertu uzstāsies populārā grupa «Otra Puse».

Akustiskie koncerti klubā «Barons» jau kļuvuši par tradīciju un gan klausītāji, gan arī pati grupa ļoti iecienījuši šādus koncertus, kas aizrit daudz intīmākā atmosfērā pie galdiņiem.

Šoreiz grupa «Otra Puse» uzstāsies neparastā sastāvā, kur puse spēlētāju pārstāvēs grupu «Otra Puse» – Normunds Pauniņš (vokāls), Ivars Makstnieks (sintezators), Mārtiņš Burkevics (bass). Pieaicināti arī mūziķi no labi zināmās grupas «The Hobos» – Egons Kronbergs (ģitāra) un Vilnis Krieviņš (bungas).

Pagājušā gada pavasarī izdotais grupas atgriešanās albums š.g. februārī «Latvijas mūzikas gada balvā 2009» ieguva balvu kā labākais popmūzikas albums, kā arī tituldziesma «Nakts vai Rīts» tika atzīts par 2009.gada radio hītu. Koncertā tiks dziedātas gan jaunās, gan arī iemīļotās 90-to gadu dziesmas, tādas kā «Vēstules», «Pēc lietus», «Balāde par 3 saucieniem» u.c.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešuservisa («bilesuserviss.lv») kasēs un uz vietas 5 Ls. Ieeja no plkst.19.00.

Rezervēt galdiņus var zvanot pa tālruni 67298462. Vietu skaits pie galdiņiem ierobežots.

Uz augšu