Par prezervatīviem, kontracepciju un čurāšanu papardes ziedu meklējot

dearaujors

FOTO: CC Licence

Sveikas meitenes! Tūlīt, tūlīt klāt būs gada īsākā nakts, kad jāpaspēj tik daudz. Jādzied dziesmas, jālec pār ugunskuru un kopā ar kādu jāatrod tas noslēpumainais papardes zieds! Tautas ticējumi vēsta, ka Jāņu nakts ir visauglīgākā gadā, un tieši šajā naktī meklēt un atrast papardes ziedu ir atļauts vairāk nekā citkārt.

Vēl pirms kas noticis, piedāvājam 10 baušļus, kurus ieteicams ņemt vērā arī tad, ja esi visai skeptiska par tāda papardes zieda esamību:

1. Kaut kur noteikti ir Tavs īstais papardes zieds.
2. Papardes zied par spīti lietum, vējam, aukstumam, odiem,  knišļiem un citiem mošķiem.
3. Papardes zied ne tikai mežā, bet arī citās, bieži visai netradicionālās vietās.
4. Ja papardes ziedu meklēsi tradicionālā vietā (pļavā, mežā, upes krastā), ir svarīgi, lai kājas būtu siltas. Tas pasargās ne tikai no aukstuma, bet arī no iesnām un citām nepatīkamām vainām pēc tam.
5. Ja papardes ziedu meklēsi pus pa jokam, tad tomēr neaizmirsti par savu draudzeni - kontracepcijas tabletīti.
6. Prezervatīvs papardēs pasargās ne tikai no neplānotas grūtniecības, bet arī no seksuāli transmisīvām infekcijām.
7. Ja papardes zieda meklējumos Tu tomēr neesi īsti pārliecināta par partneri, tad, lai mazinātu iespējamās infekcijas risku, pēc tam ieteicams pačurāt. Pavisam nopietni!
8. Ja papardes zieds Tavā ceļā gadījies pavisam neplānoti, tad vēl 72 stundas darbojas avārijas kontracepcija.
9. Arī Līgo vakarā un Jāņu dienā ir vērts atcerēties par sava organisma imunitāti un maksts mikrofloru un lietot ne tikai Jāņu sieru, bet arī citus skābpiena produktus, piemēram, kefīru.
10. Ja Tavs papardes zieds tiešām ziedēs šogad, tad var gadīties, ka nākamgad martā kāds mazs ķipars kļūs par svarīgāko Tavā dzīvē!

Pret savu veselību, arī seksuālo veselību, jāizturas nopietni. Ja gadījumā rodas kādi jautājumi un neskaidrības, tad noteikti ir jāmeklē padoms pie ārsta. Mēs patiešām ticam, ka Līgo nakts maģija ļauj atrast vienam otru un stiprināt saites, kādas var būt tikai starp diviem īstajiem cilvēkiem!

Raksts tapis sadarbībā ar Anitu Dresmani un Daigu Baranovsku, ārstu prakse «Quartus»


Uz augšu