Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Andris Ērglis vadīs Talantu koncertu Mālpils muižā

FOTO: Publicitātes foto.

30. jūlijā plkst. 19.00 Mālpils muižā notiks Talantu koncerts, kurš pulcēs vairākus desmitus talantīgu dziedātāju no visas Latvijas. Koncertā uzstāsies bērni un jaunieši no visas Latvijas, kopā ar populāriem un atzītiem māksliniekiem, tā būs pozitīva un neaizmirstama tikšanās, krāšņā un skanīgā koncertprogrammā!

  • Talantu koncerta vadītājs - Andris Ērglis,
  • Koncerta īpašie viesi – Raimonda Paula favorīte, dziedātāja Ieva Sutugova, Latvijas «Zelta talantu» uzvarētājs Dainis Skutelis, dziedātāja, komponiste Silvija Silava un TV šovu dalībnieks, dziedātājs Dzintars Čīča.

Koncertā tiks izpildītas visiem zināmas un pavisam jaunas kompozīcijas. Daiņa Skuteļa izpildījumā dzirdēsiet Latvijas radiostaciju spēlētāko hītu «Rīt no rīta», Dzintars Čīča izpildīs «Tu esi vasarā» un «Nāc un dziedi», dzirdēsiet arī populārākās Andra Ērgļa dziesmas kā arī daudzas citas kompozīcijas!

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 4,50 Ls
Pensionāriem, studentiem – 3,Ls
Bērniem – 1,50 Ls
Bērniem līdz 6.gadu vecumam – bezmaksas

Biļetes var iegādāties Mālpils muižā - tālruni s rezervācijai: 26666600.