Karro 13. vieta Čehijas «Grand Prix» izcīņā

Pasaules čempionāta 12. posmā motokrosā MX2 klasē - Čehijas «Grand Prix» izcīņā - svētdien 13. vietu izcīnīja «MVD-D Suzuki» vienību pārstāvošais Latvijas motobraucējs Matīss Karro.

Pirmajā braucienā latvietis finišēja 12. vietā, bet otrajā braucienā ieņēma 15. pozīciju, kas posmā deva 15 punktus.

Līdz ar to pasaules čempionāta kopvērtējumā Karro ar 120 punktiem saglabāja 16. vietu.

Tikmēr prestižākajā MX1 klasē «Honda Latvia Elksni» komandu pārstāvošie Latvijas sportisti Augusts Justs un Ivo Šteinbergs kārtējo reizi palika bez punktiem.

Pirmajā braucienā Justs finišēja 27. vietā, bet Šteinbergs izstājās astotajā aplī un tika klasificēts 36. vietā, bet otrajā braucienā abi latvieši palika uzreiz aiz punktu robežas, finišējot attiecīgi 21. un 22 .pozīcijā.

MX1 klasē šogad Latvijas sportisti pie punktiem vēl nav spējuši tikt.