Baiba Sipeniece un Valters Krauze aicinās ieskandināt Ziemassvētkus

FOTO: Publicitātes foto.

Lieliskais TV zvaigžņu pāris Baiba Sipeniece un Valters Krauze 21. decembrī aicina uz Arēnu Rīga, lai uz brīdi aizmirstu ikdienas rūpes un iejustos košā un atspirdzinoši bezrūpīgā pirmssvētku izklaides šovā «Ielūdz Baiba un Valters - dziedi, dejo, smejies!».

Vērienīgais koncerts ar daudzām aizvadītā gada izklaides slavenībām paredzēts ģimenes auditorijai un sola dzirkstošu gada nogales svētku ieskaņu. Uz skatuves būs aktuālā šova «Dziedi ar zvaigzni» finālisti Veronika Plotņikova un Marts Kristians Kalniņš, kā arī Liene Bronuša un Mārtiņš Burke Burkevics, Olga gan ar Vari Vētru, gan ar Lielvārdes kori, Liene Šomase ar Jāni Vinteru, Aiša, Lauris Reiniks, Ieva Kerēvica, Andris Ērglis, Nikolajs Puzikovs, Bet Bet, Kaža ar Ditu Lūriņu un citi, kas šogad sajūsminājuši, izklaidējuši un intriģējuši TV ekrānos, bet nu pulcēsies, lai sveiktu Baibu un Valteru «nenozīmīgā radošā darba jubilejā».

Gaidāmi gada lielākie hiti, efektīgākie numuri no dažādiem TV šoviem, dziesmas un dejas, joki, atrakcijas un Ziemassvētku ieskandināšana ģimenes un draugu lokā. Ilgi gaidītas atgriešanās, jauni dueti un draudzīgas muzikālas apvienības. Pasākuma režisore - šovu profesionāle un autoritāte Dita Torstere. Sīkāka informācija sekos!

Biļetes uz lielo pirmssvētku šovu «Ielūdz Baiba un Valters - Dziedi, dejo, smejies!» nopērkamas «Biļešu paradīzē» un «bilesuparadize.lv».