P 18.01.2021.

«Tumsa» un Jūlija Čičerina piedāvā kopdziesmas video

FOTO: Publicitātes foto.

[s:36244] Iepriekš jau tika ziņots, ka grupa «Tumsa» ierakstījusi kopīgu dziesmu ar populāro krievu dziedātāju Jūliju Čičerinu ierakstījuši Mārtiņa Freimaņa dziesmas «Autobuss» versiju krievu valodā un ar nosaukumu «Максимум ты» tā jau sākusi skanēt radiostacijās Baltijas valstīs un Krievijā.  

Nu ir pabeigts arī dziesmas videoklips:

Video ir tapis pateicoties sadarbībai starp Rīgas kino kompāniju «Screen Vision» un Maskavas kompāniju «Pilotazh». Šī gada augustā un oktobrī uzfilmētais video materiāls ir pārtapis videoklipā. Filmēšana notika trijās pilsētās: Liepājā, Rīgā un Maskavā. Klipa veidošanā roku pielikuši operatori Kristians Luhaers, Aigars Spāģis un Vladislavs Ščepins, kurš ir arī klipa režisors un idejas autors. Lielu darbu ieguldījis studijas «Pilotazh» animators Vadims Kuprijānovs un klipa montāžas režisors Dmitrijs Boļiževskis. Klipa veidotāji saka paldies Uno un Ligitai Vilkiem, par atļauju izmantot krodziņu «Pieci vilki» kā filmēšanas paviljonu un radošo sanāksmju vietu, kā arī visiem pārējiem, kas tika ierauti klipa tapšanā, pašiem to īsti neapzinoties.

Mārtiņš Freimanis: «Dīvainākais ir tas, ka mēs ar Jūliju nemaz vēl neesam satikušies, jo viena daļa ir filmēta Maskavā, bet otra Rīgā. Dziesma jau arī ir par sava veida nesatikšanos.« 

Redaktors iesaka