«Otra Puse» noslēdz labdarības koncerttūri

FOTO: Publicitātes foto.

Janvārī ar 3 koncertiem grupa  «Otra Puse» noslēdz Ziemas koncertu Vislatvijas tūri «SOS bērnu ciematu» atbalstam

Tūres noslēdzošie koncerti norisināsies 13.janvārī Jelgavas kultūras namā, 14.janvārī Kuldīgas kultūras centrā un 22.janvārī Preiļu kultūras centrā.

Kopā ar grupu «Otra Puse» (solists Normunds Pauniņš) muzicēs Rolands Ūdris (grupa «The Hobos»), kā arī Gunāra Kalniņa gospeļkorī GG Choir dziedošo meiteņu izveidotais trio «Limonāde». Tāpat kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī Jelgavas pilsētas bērnu vokālais ansamblis «Rotiņa», Kuldīgas pilsētas bērnu popgrupa «Putiņas», kā arī Preiļu pilsētas bērnu popgrupa «Lāsītes».

Koncertā īpašās, vēl nedzirdētās versijās skanēs gan grupas Otra Puse jau labi pazīstamie hīti kā «Nakts vai Rīts», «Ieskaties», «Dievs dod», «Vēstules», tāpat arī no pagājušā gadā izdotā ziemassvētku albuma «Piparkūku sirsniņa» kopdziesmas ar bērniem «Ziemas šūpuļdziesma», «Jēzus Zvaigzne» u.c. Kopumā koncertprogrammā iekļautas 18 dziesmas un 4 audio pasakas par ziemu.

  • Iegādājoties četras vai vairāk biļetes, mūziķi piedāvā ģimeņu un draugu biļetēm 25% atlaidi!. Biļetes iegādājamas «Biļešu Paradīzes» kasēs, internetā «bilesuparadize.lv», kā arī kultūras namu kasēs. Bērniem līdz 7 gadiem ieeja koncertos būs bez maksas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta. 
  • Koncertu tūre ir labdarības akcija, kuras laikā pus lats no katras pārdotās biļetes tiks ziedots «SOS bērnu ciematu» atbalstam. 
Uz augšu