Premjers draudus Strīķei atzīst par apdraudējumu valstij

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Premjers Valdis Dombrovskis («Vienotība») uzskata, ka draudu izteikšana Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniecei Jutai Strīķei ir apdraudējums valstij.

«Ja valsts amatpersonām, kad nodrošina tiesiskumu, tiek izteikti draudi, tas ir apdraudējums valstij, un seko attiecīga rīcība, arī šajā gadījumā tiesībsargājošās institūcijas veica attiecīgus pasākumus,» intervijā «Radio 101» trešdien sacīja valdības vadītājs.

Viņš nepiekrita viedoklim, ka augstākās valsts amatpersonas par draudu izteikšanu Strīķei ir klusējušas. «Pats personīgi esmu šo situāciju komentējis,» norādīja Dombrovskis.

«Tiesībasargājošās institūcijas ir veikušas pasākumus, lai pastiprinātu Strīķes drošību, bet nevaram komentēt par visām niansēm,» atbildēja premjers.

Jau vēstīts, ka Latvijas Radio, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, ziņoja, ka pret KNAB priekšnieka vietnieci Strīķi plānots atentāts, tādēļ viņai pastiprināta apsardze. Augstākās amatpersonas līdz šim izvairīgi runājušas par šo jautājumu.

Uz augšu
Back