«Nordea» Rīgas maratonam pieteikušies jau vairāk nekā 3200 dalībnieku

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Līdz šim «Nordea» Rīgas maratonam reģistrējušies jau vairāk nekā 3200 dalībnieku, kas ir par 1000 vairāk nekā pirms gada šajā laika posmā, aģentūru LETA informēja «Nords Event Communications» projektu vadītāja Inese Ķīkule.

Līdz «Nordea» Rīgas maratonam atlikušas vēl desmit nedēļas, bet līdz 15. martam maratonam ir iespējams reģistrēties par zemāku dalības maksu.

No patlaban 3200 piereģistrētajiem dalībniekiem ceturtā daļa ir ārzemnieki un ar katru nedēļu pieaug arī dalībvalstu skaits. Līdz šodienai pieteikušies skrējēji no 32 pasaules valstīm. Visvairāk skrējēju pagaidām pieteikušies no Somijas - 250 dalībnieki, kam seko Vācija ar 89 dalībniekiem un Lielbritānija - 76 dalībnieki.

«Nordea» Rīgas maratona rīkotāji plāno, ka šogad tiks atkārtots arī pagājušā gada 45 pārstāvēto valstu rekords.

Šogad lielāko komandu desmitniekā ir komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Somijas un Itālijas. Pārliecinošu pirmo vietu ar 271 dalībnieku ieņem «Nordea banka», kuras sastāvā būs pārstāvji vismaz no piecām Eiropas valstīm.

No 2392 dalībniekiem, kuri pārstāvēs Latviju, visvairāk ir rīdzinieku, bet pēc tam seko Jelgavas, Valmieras, Jūrmalas, Aizputes, Liepājas, Talsu un Ogres iedzīvotāji.

Līdz šim dalībnieku skaits pa distancēm ir sadalījies salīdzinoši proporcionāli - 1168 dalībnieki izvēlējušies piecu kilometru distanci, 469 - 10 kilometru distanci, 991 dalībnieks skries pusmaratonu, kas ir 21 kilometrs un 97 metri, bet 605 dalībnieki piereģistrējušies maratona distancei, gatavojoties noskriet 42 kilometrus un 195 metrus.

Kā ziņots, «Nordea» Rīgas maratons, kas notiks jau 21. reizi, šogad norisināsies 22. maijā.

Reģistrēties maratonam iespējams «Nordea» Rīgas maratona mājaslapā «www.nordearigasmaratons.lv» un «Nordea bankas» filiālēs visā Latvijā. Līdz 15. martam dalības maksa būs viszemākā. «Nordea banka» visiem saviem klientiem līdz 30. aprīlim piedāvā iespēju pieteikties maratonam ar 10% atlaidi no dalības maksas.

Uz augšu