Tiek atvērts jauns improvizācijas teātris «Start»

Piektdien, 1.aprīlī plkst. 19.33 Kinoteātrī «Rīga» Jaunajā zālē notiks svinīgā jaunā krievu improvizācijas teātra «START» atklāšana.

«START» ir pirmais krievu improvizācijas teātris Latvijā, kas strādā pēc atvērtās skatuves principiem - skatītāji tiek mudināti uzstāties kopā ar improvizatoriem. Visas teatrālās ainiņas tiek radītas uz vietas no skatītāju ieteikumiem. Tāpēc katra izrāde tiek rādīta pirmo un pēdējo reizi, radot ar vien jaunus stāstus un personāžus tajos. Vakara gaitā viens improvizators tiek atzīts par labāko, balstoties uz skatītāju atzinību. Sezonā arī tiek noteikts labākais.

Skatītājiem izrādes laikā tiek piedāvāti arī iespēja iegādāties dzērienus un uzkodas.

Improvizācijas teātris «START» ir atvērts visiem, kuri vēlas atklāt sevī jaunas un radošas spējas, kā arī iejusties mūsdienīgā un aktuālā teatrālās improvizācijas jomā.

Improvizācijas teātrī nav radošo pašrealizācijas robežu, jo šeit krustojas klasiskās teātra tradīcijas ar brīvu improvizāciju mūsdienīga teātra izskatā. Improvizācijas teātrī tiek lauzta barjera starp skatītājiem un aktieriem, iesaistot publiku teātra spēlē. Aktieri un skatītāji jebkurā brīdī var mainīties vietām, pielaikojot sev jaunas un dažādas lomas.

Krievu improvizācijas teātris «START» no 1.aprīļa katru piektdienu visiem rīdziniekiem piedāvās iespēju pavadīt labu laiku jaukā un nepiespiestā gaisotnē ar humora pieskaņu.

Visi interesenti laipni aicināti!

Uz augšu