Biedriņam dzimšanas dienā Madara <i>dāvā</i> pirmdzimto

FOTO: LETA/Lita Krone

Basketbolistam Andrim Biedriņam un viņa mīļotajai Madarai Grīnbergai aprīlis sācies ar priecīgu notikumu - viņi sagaidījuši pasaulē nākam savu pirmdzimto, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve». Kaut arī bija plānots, ka mazais nāks pasaulē aprīļa beigās, vai maija sākumā, tomēr dēls sagādājis tēvam pārsteigumu un pasaulē nācis tieši Biedriņa 25. dzimšanas dienā - 2. aprīlī, ziņo «Kas Jauns».

Kaut arī Biedriņam sezona NBA nav noslēgusies, Andris ieradies Latvijā. Viņš jau kādu laiku ārstē potītes savainojumu un, kā ziņojot Ziemeļamerikas mediji, komanda atļāvusi Biedriņam doties uz dzimteni ģimenes apstākļu dēļ. Madara no ASV Latvijā ieradusies jau pirms vairākām nedēļām, jo vēlējusies, lai bērniņš nāk pasaulē Latvijā. «PDz» novēroja, ka jaunais tēvs ciemojies pie Madaras Dzemdību namā, atvedot jaunajai māmiņai dažādas mantas un siltas pusdienas.

«PDz» vēsta, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas, Andris un Madara dēlam devuši vārdu Emīls.

Biedriņš un Grīnberga ir pāris aptuveni 2 gadus. Pagājušajā gadā tapis zināms, ka pāris esot saderinājies. Tad arī Biedriņš atklājis, ka esot ļoti laimīgs, jo sastapis savu otro pusīti un esot arī gatavs tēva lomai. Pagājušā gada oktobrī, Madarai viesojoties Latvijā, tapa zināms par gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Uz augšu