No amata atbrīvotā Vilka vietā par pienākumu izpildītāju iecelta Kurpniece

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieka korupcijas novēršanas jautājumos pienākumu izpildītāju iecelta Diāna Kurpniece, aģentūru LETA informēja KNAB preses pārstāve Ieva Karlsberga.

Diāna Kurpniece, kas ir Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāja, iecelta par pienākumu izpildītāju amatā, no kura šodien ticis atbrīvots Alvis Vilks.

Jau ziņots, ka KNAB vadītājs Normunds Vilnītis pēc disciplinārlietas materiālu izvērtēšanas ir nolēmis atbrīvot no amata savu vietnieku Alvi Vilku, aģentūrai LETA apstiprināja Vilks.

Disciplinārlietas izmeklēšana pret Vilku tika pabeigta nedēļas sākumā, taču tobrīd pārbaudes atzinumi netika publiskoti, norādot, ka gala lēmumu par amatpersonas saukšanu pie disciplināratbildības vai par disciplinārlietas izbeigšanu pieņems Vilnītis.

Disciplinārlieta tika ierosināta, lai izvērtētu iespējamos disciplinārpārkāpumus Vilka rīcībā saistībā ar «nolaidīgu darba pienākumu izpildi, ilgstošu bezdarbību, maldinošas informācijas sniegšanu, veicot vecākās nozares amatpersonas pienākumus PHARE 2003.gada Nacionālās programmas projekta «Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja attīstība un nostiprināšana» īstenošanā». Uz izmeklēšanas laiku Vilks tika atstādināts no amata pienākumu pildīšanas.

Uz augšu