Vilnītis: pašlaik mani uzskata par tādu kā latviešu Kangaru

FOTO: Foto:Lita Krone/LETA

«Jūtu, ka ar visiem iespējamajiem līdzekļiem mani cenšas «noņemt» no KNAB vadītāja posteņa,» intervijā radio «Baltkom 93,9» pauda Korupcijas novēršanas un apkarošanas vadītājs Normunds Vilnītis.

«Pieņemu, ka nav tāls tas laiks, kad kaut ko pret mani arī atradīs. Neviens no mums nav ideāls,» teica Vilnītis, norādot, ka nepieciešams vien sasniegt «kritisko masu».

Vilnītis izvairījās minēt termiņu, cik ilgi vēl viņš varētu strādāt kā KNAB vadītājs.

Uz jautājumu, vai Vilnītis varētu pieslieties kādam politiskajam spēkam, Vilnītis norādīja, ka viņš šobrīd nav  interesants nevienam politiskajam spēkam. «Cilvēku uztverē šobrīd nav valstī sliktāka cilvēka par mani. Pašlaik Latvijā esmu cilvēks Nr.1, kas dara ļaunu, necīnās ar korupciju, gluži kā tāds latviešu Kagars,» teica Vilnītis.

Tajā pat laikā Vilnītis personīgi neuzskata, ka viņam vajadzētu atkāpties no amata – ja esmu iesaistījies, tad jāiet līdz galam.

 Tāpat Vilnītis neuzskata, ka šobrīd vajadzētu atlaist KNAB un sastādīt jaunu komandu. Attiecībā uz sava vietnieka Alvja Vilka atstādināšanu, Vilnītis norādīja, ka šajā gadījumā bijuši konkrēti pārkāpumi.

Uz augšu