Tuvojas Normunda Rutuļa jubilejas koncerts «4Desmit»

FOTO: Publicitātes foto

Šī gada 24.septembrī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē ar koncertu «4Desmit» tiks atzīmēta Latvijā populārā skatuves mākslinieka Normunda Rutuļa 40 gadu jubileja.   

Dziedātājs jubileju nolēmis atzīmēt sev ierastajā ampluā – uz skatuves. Kā teicis Viktors Igo – četrdesmit ir jaunības vecums, un tieši tādēļ Normunds kopā ar saviem ilggadējiem skatuves partneriem šajā septembrī dosies jauneklīgā pastaigā pa piecpadsmit gadus bruģēto mūzikas ceļu.

Mūziķis Normunds Rutulis: «Koncertprogramma ir kā mana repertuāra retrospekcija. Lielākoties dzirdēsit piecpadsmit gadu laikā iedziedātos hitus. Iespējams tikai retais atceras manis dziedāto Santa Marija vai Mana dārgā šodien ciemos nāk... Otrajā daļā mūziķu sastāvu papildinās pūtēju kvintets, manā tērpā iespējams parādīsies tauriņš, mūziķu mugurās - žaketes, kādam galvā katliņš -  pārvērtīsimies par smalku estrādes orķestri - Slaveno Rīgas orķestri, kurš izpildīs arī vairākas jaunas dziesmas, tostarp jau šobrīd radiostacijā nokļuvušo - Rīgas sirds.«

Kopā koncertprogrammā iekļauti 25 skaņdarbi. Repertuārā iekļautas visu laiku populārākās Normunda ieskaņotās dziesmas, sākot ar hītiem no pirmā albuma Vasarā sniegs, līdz pat Rozā un Viss var mainīties. Bez šaubām, netiks aizmirsts par albumu Nekur nav tik labi kā mājās, Lecam pa vecam un Zili brīnumi hītiem. Un tā kā īsi pirms jubilejas koncerta izdevniecībā Micrec klajā nāks Normunda Rutuļa Labāko dziesmu izlase, koncertā paredzami arī daži pirmatskaņojumi.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes («bilesuparadize.lv») kasēs visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Uz augšu