«Studentu Paradīze 2011» atklāj jubilejas pasākuma māksliniekus

FOTO: Publicitātes foto

Tuvojoties septembrim, tuvojas arī Baltijā grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki «Studentu Paradīze», kas ar «Swedbank» jauniešu programmas OPEN atbalstu norisināsies 23. septembrī, Arēnā Rīga. Svētku organizēšanā iesaistījušies studenti no vairāk kā 25 Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēm. Jubilejas gadā «Studentu Paradīzi 2011» iesaka OKarte, kam ir ko teikt.

Svētkos uz 6 skatuvēm uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Pasākumā studentus priecēs: Supafly (UK), kuri spēlēs tādus pasaules klubu hītus kā «Let’s Get Down» un «Mooving Too Fast», Latvijas roka leģenda «Dzelzs Vilks», grupa «Musiqq», «Dvīnes», Ivo Fomins, «Double Faced Eels», «into one», «Tumsa un Kaža», «The Crystal Apes» (DE), Vic Anselmo, «Thursday 12th», «Dziļā Nemaņā», Ratz Lukas, Andre Crash un Catherine, Droydi (BRA), Mats Gulbrandsen (NO), Roberts Lejasmeijers, [Ex] da Bass, Kristella, Da White, Chris Cherry, Anastacia, Paul Birman, DJ Reverss, DJ Mareks Lācis, DJ Vento, DJ Kress, DJ Gustavito, DJ AI-VA, DJ Rise, DJ Kaspars Markševics, DJ Wyesis, DJ Ikazz, DJ NS, DJ T un daudzi citi. Jau šobrīd «Studentu Paradīzes» mājas lapā ir iespējams iepazīties ar precīziem mākslinieku uzstāšanās laikiem, lai nepalaistu garām savus mīļākos mūziķus!

Pasākuma organizatori atgādina, ka vēl šobrīd biļešu cena ir 4 Ls. Izdari pareizo izvēli un iegādājies biļeti jau tagad! Sākot no 1.septembra biļešu cena būs 5 Ls, pasākuma dienā – 6 Ls. Biļetes nopērkamas «Arenariga.com» un «Biļešu Servisa» kasēs. «Swedbank» jauniešu karšu īpašniekiem un «OKartes» lietotājiem īpašas atlaides.

«Studentu Paradīzi 2011» atbalsta: Swedbank jauniešu programma OPEN, OKarte, AXA, Latvenergo, Red Bull, Garnier, iepirkšanās centrs Olimpia, Black Silver Partybus, Manaslecas.lv, Funky Fish, HAPPY UP, Tuborg.

Oficiālā pasākuma viesnīca: Tallink Hotel Riga.

Īpašu paldies sakām Arēnai Rīga, kur «Studentu Paradīzē» jaunieši pulcējas jau piekto gadu.

Uz augšu