«Studentu Paradīzes» iesildošais «Extreme Party» tuvojas

FOTO: Publicitātes foto

Šī gada 8. septembrī plkst. 18.00 – 23.00 pie I/C Olimpia notiks ikgadējais grandiozāko mācību gada atklāšanas svētku «Studentu Paradīze 2011» iesildošais «Exteme Party». Ieeja pasākumā bez maksas. 

«Studentu Paradīzes 2011» un «1188» spēle

Pasākumu īpaši ekstrēmu un aizraujošu padarīs Baltijā labākie Ski and Snowboard rail jam braucēji. Traki triki, kritieni, asfalts un bīstamas konstrukcijas. Nevari sagaidīt ziemu? Tad šis ir tieši Tev - īsts sniegs un profesionāli ekstrēmisti lauzīs slēpes un demonstrēs sarežģītus trikus uz sniega, kad visapkārt vēl zied puķes un ir zaļa zāle.

Skatītājus sagaida arī kas neredzēts – «Moto Speedtrial» sacensības pilsētas apstākļos sadarbībā ar RSC («rsc.lv»). Astoņi labākie Latvijas un Igaunijas triāla braucēji ieradīsies Extreme Party, lai noskaidrotu ātrāko triālistu. Dalību ir apstiprinājis 2010. gada Baltijas čempions Kaspars Vērnieks un vicečempions Andris Grīnfelds, kurš ir arī 2008. gada «Latvijas Zelta talantu» dalībnieks. Nelielu atgriešanos triālā, tieši uz «Extreme Party», sola talantīgais Stunfighters Lauris Klēbahs. 

Par enerģisku muzikālo noformējumu pasākumā gādās Latviešu Radio DJ Shadows, EHR DJ Ikazz. Protams, neizpaliks arī konkursi apmeklētājiem ar vērtīgu balvu fondu no «Studentu Paradīzes 2011» atbalstītājiem, fotogrāfu zibšņi, Capoeira šovs, karsējmeiteņu priekšnesumi, neizsīkstošs azarts un pozitīvas emocijas visa vakara garumā. 

Par jau neatņemamu šī pasākuma sastāvdaļu ir kļuvušas transportlīdzekļu stumšanas sacensības, kurās piedalīsies dažādu augstskolu un neatkarīgu pārstāvju komandas ar pašu veidotiem transportlīdzekļiem. 

«Studentu Paradīze» ir Baltijā grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki, kas 23. septembrī ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu norisināsies Arēnā Rīga un vienos vairāk kā 11 000 topošos un esošos studentus. Svētkos uz 6 skatuvēm uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Galvenie šī gada mākslinieki būs: «Supafly» no Lielbritānijas, kuri spēlēs tādus pasaules klubu hītus kā «Let’s Get Down» un «Mooving Too Fast», Latvijas roka leģenda «Dzelzs Vilks» un grupa «Musiqq». 

  • Biļetes jau šobrīd nopērkamas «Arenariga.com» un «Biļešu Servisa» kasēs. 

Jubilejas gadā «Studentu Paradīzi» iesaka «OKarte».

Uz augšu