Rīgas Improvizācijas teātris atklāj sezonu 8. septembrī

FOTO: Mārtiņš Plūme

Pēc lieliski pavadītā atvaļinājuma Rīgas Improvizācijas teātris atgriezies un piedāvā improvizācijas vakaru divās daļās, pašā Rīgas sirdī - Kino «Rīga» Jaunajā zālē, kuru laikā tiks izspēlēti vairāki īsti stāsti par skatītājiem interesējošām tēmām.

Izrādes sākums plkst. 20:00. Biļetes var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās un iepriekšpārdošanā. Sīkāka informācija: «improvizacija.lv». Nākama izrādes tajā pašā vietā un laikā notiek 29. septembrī.

Improvizācijas teātris ir skatuves forma, kurā aktieri veido izrādi bez iepriekš sagatavota scenārija. Aktīva sadarbība ar publiku ir pamats vakara izrādei, jo ainu spēlēšanai improvizatori lūdz ieteikumus no skatītājiem - darbības vietu, laikmetu, personāžu rakstura iezīmes, sapņus... Un tad notiek ķēdes reakcija, jo skatītāju ieteikumi, savienojoties ar improvizatoru skatuves iemaņām, iegūst lugas apjomu un būtību. Visas izrādes ir pilnīgi atšķirīgas, jo nekad nevar zināt, kāds ieteikums tiks saņemts no publikas un kā šis ieteikums iedarbinās improvizācijas skatuves mašīnu

RIT Improvizē: Valdis Sils, Viesturs Vizulis, Mārtiņš Alksnis, Elīna Geida, Jānis Rozenvalds
Mūzika: Mārtiņš Zilberts
Gaismas: Jānis Sniķeris
Vakaru vada: Raimonds Ruzenieks

Uz augšu