Tuvojas «Studentu Paradīzes» <i>Pre-party</i>

FOTO: Publicitātes foto

Grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki «Studentu Paradīze 2011» jau nākamnedēļ, tādēļ, lai sāktu gatavoties šai vērienīgajai ballītei, nepieciešama neliela iesildīšanās.

Šī gada 15. septembrī plkst. 22.00 – 06.00 vienā no Latvijas populārākajiem un ekskluzīvākajiem klubiem «Coyote Fly» (Tērbatas ielā 2, Rīgā) norisināsies «Studentu Paradīzes 2011» iesildošais Pre-party. Uzrādot «Studentu Paradīzes 2011» biļeti vai reģistrējoties viesu sarakstam mājas lapā «coyotefly.lv», ieeja Pre-party bez maksas!

Par muzikālo noformējumu Pre-party laikā gādās DJ Gustavito un Latviešu Radio DJ Reverss. Apmeklētājus sagaida vēl nebijusi spalvu ballīte, karstas Go Go dejotājas, pikantas modes skates, azartiski konkursi apmeklētājiem, kuros būs iespēja iegūt vērtīgas balvas no «Studentu Paradīzes 2011» atbalstītājiem, fotogrāfu zibšņi īpašajā Paradīzes fotostūrī, karstas dejas un pozitīvas emocijas visas nakts garumā. 

Pre-party laikā notiks arī konkursu «Gada Studente 2011“ un «Gada Students 2011» finālistu TOP 10 paziņošana un iepazīšanās ar viņiem klātienē. 

Tikai šajā vakarā apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt vēl ko nebijušu – īpašo «Studentu Paradīzes» kokteili par studentiem pievilcīgu cenu!

  • Ieeja Pre-party no 18 gadu vecuma.

«Studentu Paradīze» ir Baltijā grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki, kas ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu norisināsies 23. septembrī, Arēnā Rīga, un vienos vairāk kā 11 000 topošos un esošos studentus. Svētkos uz 6 skatuvēm uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Pasākumā studentus priecēs: Supafly (UK), kuri spēlēs tādus pasaules klubu hītus kā „Let’s Get Down” un „Mooving Too Fast”, Latvijas roka leģenda „Dzelzs Vilks”, grupa „Musiqq”, „Dvīnes”, „Ivo Fomins”, „Double Faced Eels”, „into one”, „Tumsa un Kaža”, „The Crystal Apes” (DE), Vic Anselmo, „Thursday 12th”, „Dziļā Nemaņā”, Ratz Lukas, Andre Crash un Catherine, Droydi (BRA), Mats Gulbrandsen (NO), Roberts Lejasmeijers, [Ex] da Bass, Kristella, Da White, Chris Cherry, Anastacia, Paul Birman, DJ Reverss, DJ Mareks Lācis, DJ Vento, DJ Kress, DJ Gustavito, DJ AI-VA, DJ Rise, DJ Kaspars Markševics, DJ Wyesis, DJ Ikazz, DJ NS, DJ T un daudzi citi. Jubilejas gadā «Studentu Paradīzi 2011» iesaka OKarte, kam ir ko teikt.

Vairāk informācijas «studentuparadize.lv».

Studenti dažādi – Paradīze viena!

Uz augšu
Back