Masaļskis pēdējā trešdaļā ielaiž trīs vārtus

Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā KHL komanda Hantimansijskas «Jugra» šodien piedzīvoja zaudējumu ar 2:4 mačā pret Čerepovecas «Severstaļ».

Spēles 35. minūtē rezultātu atklāja Jegors Milovzorovs un līdz pat trešā perioda sākumam rezultāts saglabājās 1:0 «Jugra» komandas labā. Tomēr pēdējās trešdaļas sākumā 65 sekunžu laikā Andrejs Sidjakins un Vadims Šipačovs pārspēja Masaļski.

Trešdaļas 8. minūtē Ivans Hlincevs atjaunoja līdzsvaru, taču atlikušajā laikā Šipačovs (17. un 19. minūtē) vēl divas reizes raidīja ripu «Jugra» vārtos (ceturtā ripa lidoja jau tukšos vārtos).

Masaļskis šajā mačā kopumā atvairīja 28 no 31 Čerepovecas hokejistu metiena.

Atgādinām, ka iepriekšējā mačā Masaļskis atvairīja visus 18 metienus, palīdzot «Jugra» ar 1:0 pieveikt Čehovas «Vitjaz».