Masaļskis pret Znaroka «Dinamo» nav glābējs

KHL regulārās sezonas spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» komanda.

«Jugra» savā laukumā ar 0:4 atzina Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītās Maskavas «Dinamo» komandas pārākumu, bet Masaļskis atvairīja 17 no 21 pretinieku metiena.

31 gadu vecajam latviešu vārtsargam šī bija piektā spēle šajā sezonā un ceturtais zaudējums.

Pirmās trešdaļas pirmspēdējā minūtē rezultātu atklāja Konstantīns Volkovs, bet otrā perioda 9. minūtē Grigorijs Šafiguļins dubultoja viesu pārsvaru. Otrās trešdaļas turpinājumā nepilnu divu minūšu laikā Masaļskis kapitulēja vēl divas reizes, kad precīzi meta Konstantīns Gorovikovs un Vjačeslavs Kozlovs.

«Jugra» hokejisti ar 14 punktiem 12 spēlēs pašlaik ieņem 9. vietu Austrumu konferencē, bet Maskavas «Dinamo» ar 26 punktiem 13 spēlēs ir ne tikai Rietumu konferences, bet arī visas līgas līderi.