/nginx/o/2018/07/17/10681834t1hf269.jpg)
TV6 raidījuma «Karstās laika ziņas» meitenes nolēmušas veselu nedēļu savu raidījumu vadīt no auto servisa – iztēlei nav robežu, ko karstas meitenes dara servisā… Tas viss par godu tam, ka TV6 programmā ierodas «Gāzi grīdā» amerikāņu versija.
Jaunais raidījums «Gāzi grīdā» ir amerikāņu versija britu auto raidījumam. To vada autobraucējs Taners Fausts, aktieris un komiķis Ādams Ferera un autosporta žurnālists Ratledžs Vuds.
Pirmajā tikšanās reizē ar «Gāzi grīdā» Ratledžs Vuds un Taners Fausts izmēģinās amerikāņu super auto Viper SRT cīņā pret AH-1 Cobra kaujas helikopteru. Tas ir bruņots ar progresīvu raķešu vadīšanas sistēmu un spēj lidot ar maksimālo ātrumu 275 kilometri stundā. Viper uzdevums ir no lidlauka mērot 16 kilometru līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ, Cobra dzenoties tam pakaļ. Viper ir aprīkots ar raķešu radaru. Ja Cobra nonāks uztveršanas zonā, iedegsies balta gaismiņa. Ja tā būs šāviena attālumā, iedegsies dzeltenā. Bet ja iedegsies sarkanā, Viper vadītājus varēs uzskatīt par mirušiem. Taču viņiem tāpat kā videospēlēs būs trīs dzīvības. Kurš kuru? Un tas vēl nav viss… Kādus pārsteigumus vēl pietaupījuši amerikāņi? To uzzināsiet 1.novembra vakarā!