Masaļskis «sausā» jau nepilnas 118 minūtes

KHL regulārās sezonas spēlē šodien uzvaru izcīnīja Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» komanda.

«Jugra» hokejisti viesos ar 7:0 sagrāva Astanas «Baris», bet Masaļskis laukumā pavadīja visas 60 minūtes, atvairot 41 pretinieku metienu un aizvadot otro «sauso» spēli šajā sezonā.

Jau pirmajā trešdaļā Igors Skorohodovs, Staņislavs Žmakins un Ivans Hlincevs panāca 3:0 viesu labā, bet otrā perioda 16. minūtē Igors Magogins guva ceturtos vārtus «Jugra» komandai. Pēdējā trešdaļā Igors Jemeļejevs, Artjoms Buļanskis un Žmakins guva vēl trīs vārtus, uzstādot spēles galarezultātu.

Atgādinām, ka iepriekšējā mačā pret Magņitogorskas «Metallurg» (3:5) Masaļskis 27. minūtē nomainīja Mihailu Birjukovu un atlikušajā laikā nosargāja savus vārtus neskartus, bet pirms tam pret Maskavas «Dinamo» (0:4) latvietis ripu savos vārtos neielaida pēdējās 24 minūtēs. Tādejādi Masaļskis «sausā» palicis jau 117 minūtes un 47 sekundes.

Hantimansijskas komandas Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik ar 20 punktiem 15 spēlēs ieņem 9. vietu.