Masaļskis traumas dēļ nespēlēs trīs nedēļas

KHL komandas Hantimansijskas «Jugra» latviešu vārtsargs savainojuma dēļ nevarēs iziet laukumā trīs nedēļas, [s:39775] atklājis komandas galvenais treneris Sergejs Šepeļevs.

Traumu Masaļskis guva pagājušās svētdienas mačā pret Jekaterinburgas «Avtomobilist». Otrās trešdaļas sākumā, rezultātam esot 2:2, viņš pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas tomēr nevarēja turpināt spēli. Jāpiebilst, ka līdz pirmo vārtu zaudējumam šajā mačā latviešu vārtsargs ripu savos vārtos nebija ielaidis 148 minūtes un 35 sekundes.

Tādejādi kļuvis skaidrs arī tas, ka 31. oktobrī Masaļski neredzēsim Rīgā, kad «Jugra» tiksies ar Rīgas «Dinamo».

Šosezon Masaļskis ir aizvadījis astoņas spēles, vidēji mačā ielaižot 2,19 ripas un atvairot 91,5% metienu.

Atgādinām, ka četrus mēnešus pleca savainojuma dēļ nevarēs spēlēt Lauris Dārziņš (Kazaņas «Ak Bars»), bet tikai pirms dažām dienām pēc potītes traumas laukumā atgriezās Georgijs Pujacs (Novosibirskas «Sibirj»).