Gustavo sāk albuma ieraksta tiešraidi

FOTO: Ojārs Jansons

No 25. līdz 28. novembrim, mājas lapā «gustavo.lv» tiešraidē iespējams sekot līdzi, kā top Gustavo jaunais albums «Pilsētas portāls». Skatītājiem ir iespēja sazināties ar mūziķiem un vērot procesu no vairākiem skatupunktiem. Tiešraides sākums šodien plkst. 13:00.

No 25. līdz 28. novembrim mājas lapā «gustavo.lv» darbosies vairākas kameras, kas ļaus aplūkot ieraksta procesu no tādiem rakursiem it kā skatītājs pats atrastos studijā. Viena kamera būs novietota telpā pie Gustavo, otra pie Limonādes meitenēm, trešā studijā pie skaņu režijas pults, savukārt pārējās atspoguļos kamerorķestra darbību. Skatītājs var pats veidot stāstu par albuma ierakstu, pārslēdzot kameras atbilstoši savām vēlmēm. Mājas lapā pieejama gan studijas karte, gan četru dienu aptuvenais darba plāns, pie kura mūziķi centīsies pieturēties, taču iespējamas laika nobīdes.

«Strādājot pie  iepriekšējā albuma «Trešā elpa» mums izveidojās sadarbība ar OKarti un to turpinām arī šodien. Albuma ieraksts, kuru būs iespējams vērot četras dienas un kurā iesaistīts lērums kameru un cilvēku, tapis sadarbībā ar OKarti,» saka Gustavo.

Skatītāji ieraksta laikā var komunicēt ar mūziķiem un tiek aicināti uzdodot jautājumus
ar savu Twitter vai Facebook kontu palīdzību. Par to, kā to izdarīt, un citām niansēm vairāk var uzzināt «gustavo.lv». Brīvos brīžos Gustavo atbildēs uz jautājumiem un šī saziņa notiks visas dienas garumā.

Tiešraide turpināsies līdz pirmdienai, 28. novembrim. Pēc tam translācija tiks pārtraukta, un Gustavo dosies uz citu studiju, lai ierakstīto materiālu samiksētu un tālāk tas tiks sūtīts uz māsteringu. Albums «Pilsētas portāls» klausītājiem veikalos būs pieejams no 15. decembra.

Tiem, kuri albumu vēlas dzirdēt pirmie, «eKase.lv» CD var iegādāties iepriekšpārdošanā. Piedāvājums spēkā līdz 8.decembrim un pircējs var izvēlēties – saņemt albumu pa pastu vai «eKase.lv» birojā. Klausītāji, kuri «Pilsētas portālu» iegādāsies iepriekšpārdošanā, to saņems jau 12. decembrī!

Uz augšu