Bārtulim piespēle, Ivanānam zaudējums

Ar rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien izcēlās latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, palīdzot viņa pārstāvētajai Adirondakas «Phantoms» vienībai ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) savā laukumā pieveikt Springfīldas «Falcons» hokejistus.

Bārtulis trešās trešdaļas sākumā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja gūt savas komandas piektos vārtus.

Mača gaitā latviešu aizsargs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, cīņu noslēdzot ar lielisku lietderības koeficientu +3.

Šīs sezonas 17 AHL spēlēs Bārtulis guvis vienus vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles, nopelnījis 14 soda minūtes un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +4.

Citā mačā piektdien zaudējumu bez latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna palīdzības piedzīvoja Ebotsfordas «Heat» komanda, kas ar 0:5 (0:3, 0:2, 0:0) savā laukumā piekāpās Sanantonio «Rampage» hokejistiem.

Kopumā šosezon Ivanāns piedalījies septiņās «Heat» komandas spēlēs, kurās izcēlies ar vieniem gūtajiem vārtiem, vienu rezultatīvu piespēli un vienu kautiņu.