Masaļskim uzvara Ņižņekamskā

KHL regulārās sezonas spēlē šovakar panākumu izcīnīja Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra».

«Jugra» hokejisti viesos ar 3:1 pieveica Ņižņekamskas «Ņeftehimik» komandu, bet Masaļskis atvairīja 22 no 23 pretinieku metieniem.

Masaļskis šosezon ir aizvadījis astoņas «Jugra» spēlēs, kurās kopumā ielaidis 21 ripu, izcīnot trīs uzvaras un piedzīvojot piecus zaudējumus.

Jau 3. minūtē viesus vadībā izvirzīja Maksims Beļajevs, tomēr pēc divarpus minūtēm Maksims Pestuško panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus «Jugra» guva otrās trešdaļas 17. minūtē, kad izcēlās Igors Skorohodovs, bet 50 sekundes līdz mača beigām ripu tukšos vārtos raidīja Vitālijs Sitņikovs.

«Jugra» komanda ar 38 punktiem 28 spēlēs saglabā 8. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, par četriem punktiem apsteidzot 9. vietā esošo «Ņeftehimik».