Kanādas hokejisti Špenglera kausā sagrauj čehus

Špenglera kausa izcīņā hokejā pie pirmās uzvaras pirmdien tika arī Kanādas izlase, kas sagrāva čehu klubu HC «Vitkovice».

Katīni apakšgrupā kanādieši bija pārāki ar 7:1. Jau pēc pirmā perioda mača uzvarētājs faktiski bija izšķirts, jo Kanāda atradās vadībā ar 5:0. Pēc spēlētām 40 minūtēm kanādiešiem bija sešu vārtu pārsvars (6:0), bet mača pēdējā trešdaļā abas komandas guva pa vieniem vārtiem.

Kanādas izlasē divus vārtus guva Džoels Kvjatkovskis un Kērtiss Maklīns, bet pa reizei precīzi bija Domeniko Pitiss, Džoels Pero un Riko Fata. «Vitkovice» rindās vienīgie vārti Natana Vokera rēķinā.

«Apollo», kā «Dinamo» oficiālais informatīvais atbalstītājs, informēs arī par nākamajiem jaunumiem, kuri saistīti ar Špenglera kausa izcīņu.