LTV: aizturētajai medmāsai savulaik saziedoti vairāki tūkstoši latu

FOTO: Apollo/R.Oliņš

Medmāsai, kuru likumsargi aizturējuši aizdomās par savu bērnu sakropļošanu un nonāvēšanu, savulaik sabiedrība saziedojusi naudu, lai viņas bērnam varētu veikt operāciju.

Latvijas Televīzijas rīcībā ir ziņas, ka aizturētajai medmāsai savulaik saziedoti vairāki tūkstoši latu, lai bērniņam varētu veikt acu operāciju ārzemēs.

Saziedotās naudas apmērs gan netika atklāts.

Kā ziņots, apcietinājumā nonākusi kāda 1971.gadā dzimusi medicīnas māsa, kuru likumsargi tur aizdomās par savu bērnu sakropļošanu un nonāvēšanu, injicējot viņiem ķīmiskas vielas.

Mediķe ilgstoši dažādās Latvijas slimnīcās strādājusi ar bērniem, tādēļ izmeklētāji tagad pārbauda arī viņas iespējamās noziedzīgās darbības pret svešiem mazuļiem.

Policijas darbinieki Siguldas novadā dzīvojošo sievieti aizturēja novembra otrajā pusē, un 24.novembrī tiesa viņai kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Policija pagaidām kā galveno motīvu bērnu sakropļošanā vainotās medmāsas rīcībā saskata mantkārību, proti, iespējamais noziegums veikts, lai saņemtu pabalstu par bērna invaliditāti.

Uz augšu