Špenglera kauss: HC «Davos» uzvar čehus, svarīga spēle ar Kanādu

Špenglera kausa izcīņā hokejā pie uzvaras otrdienas vakārā tika laukuma saimnieki HC «Davos» hokejisti, kuri šovakar aizvadīja pirmo spēli turnīrā.

Mājinieki pārpildītajā «Valliant Arena» ar 2:1 uzvarēja HC «Vitkovice» klubu no Čehijas. «Vitkovice» klubam šis bija otrais zaudējums turnīrā, kas nozīmē, ka grupā Čehijas komanda ieņems 3. vietu.

Pirmais periods noslēdzās 0:0, bet otrajā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā (26.min). Trešdaļas izskaņā minūtes laikā «Davos» panāca izlīdzinājumu un guva arī uzvaras vārtus. Abi gūtie vārti Petra Tatičeka rēķinā.

Rīt Katīni grupā Kanādas un «Davos» kluba duelī izšķirsies, kura komanda automātiski garantēs vietu pusfinālā.