«HC Davos» iekļūst Špenglera kausa finālā

Špenglera kausa izcīņas pirmajā pusfināla mačā šodien mājinieki «HC Davos» hokejisti ar 4:2 uzvarēja Čehijas klubu «HC Vitkovice».

Mača 4. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Gregorijs Skjaroni, bet 12. minūtē Ondrejs Sedivi panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas 4. minūtē Nātans Vokers panāca 2:1 «HC Vitkovice» labā, tomēr jau pēc nepilnas minūtes Petrs Tatičeks atjaunoja līdzsvaru, bet perioda vidū Pāvels Brendls atkal vadībā izvirzīja «HC Davos» komandu.

Pēdējā trešdaļā Čehijas komandai atspēlēties neizdevās, bet pēdējā minūtē ripu jau tukšos "HC Vitkovice" vārtos ieraidīja Davosas komandas čehu uzbrucējs Petrs Sikora, uzstādot spēles galarezultātu - 4:2.

Turnīra otrajā pusfināla spēlē šovakar, plkst. 21.15 laukumā dosies Rīgas «Dinamo» un Volfsburgas «Grizzly Adams» hokejisti.

Jāpiebilst, ka Špenglera kausa izcīņas finālspēle sāksies sestdien, plkst. 13.00 pēc Latvijas laika.