Masaļskim trīs ielaistas ripas un zaudējums Maskavā

KHL regulārās sezonas spēlē šovakar zaudējumu piedzīvoja Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra».

«Jugra» hokejisti izbraukumā ar 2:3 atzina Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Maskavas «Dinamo» komandai, bet Masaļskis atvairīja 20 no 23 metieniem.

Pirmajā trešdaļā Masaļski divreiz pārspēja Artjoms Černovs, bet trešā perioda sākumā 44 sekunžu laikā Tomašs Starosta un Ivans Hlincevs panāca izlīdzinājumu. Tomēr trešdaļas 10. minūtē uzvaras vārtus «Dinamo» komandas labā guva Deniss Kokarevs.

«Jugra» komanda ar 64 punktiem 42 spēlēs joprojām saglabā 8. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.