Bārtulim rezultatīva piespēle AHL

Ar rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī izcēlās latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, kura pārstāvētā Adirondekas «Phantoms» ar 3:4 (3:3, 0:0, 0:1) viesos piekāpās Binghemtonas «Senators» hokejistiem.

Bārtulis asistēja komandas pirmo vārtu guvumā, kad pirmās trešdaļas 3. minūtē Deniss Heimels vairākumā panāca neizšķirtu 1:1. Latvietis cīņu noslēdza ar pieciem metieniem un divām soda minūtēm, kuras viņš nopelnīja otrās trešdaļas pēdējā minūtē, tomēr «Senators» komanda šo vairākumu izmantot neprata.

Šī Bārtulim bija tikai trešā spēle kopš novembra beigām, jo decembrī viņam tika veikta plaukstas locītavas operācija.

AHL čempionātā aizsargs šosezon aizvadījis 22 spēles, kurās guvis vienus vārtus, izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Citā spēlē uzvaru pēcspēles metienu sērijā svinēja Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas «IceCaps» komanda, kas izbraukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Vorčestras «Sharks». Kulda veica trīs nesekmīgus metienus pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

AHL kopvērtējumā šobrīd «IceCaps» ar 54 punktiem 41 spēlē ieņem stabilu Austrumu konferences Atlantijas divīzijas pirmo pozīciju, «Phantoms» ar 44 punktiem 41 mačā ieņem otro vietu Austrumu konferences Ziemeļaustrumu divīzijā, bet uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētā Ebotsfordas «Heat» komanda ar 53 punktiem 42 spēlēs ir trešajā pozīcijā Rietumu konferences Rietumu divīzijā.