Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā improvizācijas šovu «BB Vakariņas»

FOTO: Publicitātes foto.

Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā improvizācijas šovu «BB Vakariņas». Kaspars Upaciers, viens no rīta programmas «BB Brokastis» līderiem, šoreiz gatavos jautras vakariņas. Lai tās izdotos gardas, ir jāimprovizē. Uz maltīti nepiespiestā gaisotnē aicinātas vairākas visai ekscentriskas personības, kuras noskaisdrosies tieši 2. februāra vakarā.

BB Vakariņas pieskarsies visām tēmām, kuras ir saistītas ar Jums, radio un mūsu mīļo Latviju. Kultūra, politika, latviešu mūzikas tops, reģionālās ziņas, sporta aktualitātes, erudīcijas šovs un, protams… protams, sievietes. Tas viss notiks uz Splendid Palace Jaunās zāles skatuves 2. februārī plkst. 20:00. Tiksimies arī ar «Melnā Humora» topa veidotājiem, kā arī piedzīvosim muzikālus pārsteigumus no virtozā kvarteta «Brokastis četratā».

Sātīgi smiekli un diētiskas asaras – kā jau kārtīgās vakariņās.
Kā smejies, darbosies arī bārs.

Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls jo visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā un vietā.

RIT Improvizē: Raimonds Ruzenieks, Viesturs Vizulis, Edgars Neilands, Elīna Geida, Valdis Sils

Brokastis četratā: Mārtiņš Zilberts (klavieres), Andis Klučnieks (flauta), Jānis Stafeckis (kontrabass), Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti)
Gaismas: Jānis Rozenvalds
Pasākuma ilgums: 2h
Ieeja no 19:30

info@improvizacija.lv

Uz augšu
Back