T 20.01.2021.

Lee Birkowskey prezentēs videoklipu dziesmai «Kailums»

FOTO: Publicitātes foto.

23. fabruārī, plkst. 20.00, klubā «Soul & Kitchen» (Ģertrūdes ielas 33/35 nama augšstāvā, ieeja no Martas ielas) dziedātaja, «Capital FM» radio balss, Lee Birkowskey prezentēs savu pirmo radio singlu un videoklipu dziesmai - «Kailums».

Dziesma «Kailums» tapusi sadarbība ar Andri Kiviču un DJ Reversu, kuri izprata Lee vēlmes un radīja dziesmu, kas sasaucas kopā ar Lee šā brīža emocionālo gammu.

Video tapšanas procesu uzraudzīja un režisēja radošā apvienība «Moodwork». Klips stāsta par attiecībām - atklāti bez aizspriedumiem, liekvārdības vai sabiedrības uzspiestajām klišejām.

«Nekad neaizmirstiet - mīlestība ir vienīgā sajūta pasaulē, kura liek aizmirst visas sāpes un liek sajust dzīvi,» dziesmas nozīmi skaidro Lee Birkowskey.

Plašāku atpazīstamību Liene ieguvusi rakstot slejas par attiecībām žurnālam «Privātā dzīve», kā arī piedaloties populārajā LNT šovā «Okartes skatuve».

«Savas nākotnes vīzijas saistu ar mūziku, dziedāšanu. Skatuve ir mans aicinājums, uzkāpjot uz tās, es piepildu savu dvēseli,» smaida Lee.

Lee Brikowskey īstajā vārdā Liene Brikouska, dzied no 2 gadu vecuma. No agras bērnības piedalījusies dažādos konkursos tādos kā «Cālis», «Olgas disenīte», «Meklējam solistus», «Aprīļa pilieni»,«Imanta Kalniņa/Raimonda Paula jaunās zvaigznes». Sadarbojusies ar jau atzītiem māksliniekiem, tādiem kā Elīna Fūrmane, Ozols un Kurts.Lee papildinājusi vokālās prasmes pie dažādu valstu vokālajiem pedagogiem, apmeklējot meistarklases pie Melānijas Bongas (Brazīlija), Dženetes Lovsones (ASV).

Redaktors iesaka