Pīts Dohertijs atsācis ārstēties no narkotiku atkarības

FOTO: Scanpix/RIAnovosti

Britu rokmūziķis Pīts Dohertijs atsācis ārstēties no narkotiku atkarības, lai reizi par visām reizēm tiktu galā ar saviem dēmoniem. Dohertija aizraušanās ar heroīnu un kreka kokaīnu ilgst jau gandrīz desmit gadus. Pašlaik mūziķis mēģina aizstāt smagās narkotikas ar legāliem aizstājējiem.

«Es lietoju heroīna aizstājēju «Subutex». Piemēram, no pagājušās ceturtdienas līdz svētdienai es nelietoju neko no savām lietām. Un tas nozīmē, ka es esmu sasniedzis punktu, kad es nelielos par to, ka esmu tīrs jau četras dienas,» intervijā mūzikas žurnālam NME sacīja Dohertijs.

«Un pirmdien es braucu atpakaļ no Parīzes uz Londonu un «Eurostar» vilcienā man palika slikti, un tad es atkal lietoju. Bet patiesībā man nemaz to nevajadzēja. Tas ir tik bezjēdzīgi,» sacīja Dohertijs.

«Acīmredzot ir jāsasniedz visu laiku zemākais punkts. Pirms tu patiešām padodies. Man vēl tāls ceļš ejams,» uzskata mūziķis. 

Pēc intervijas NME reportieris saņēmis īsziņu no Dohertija, kurš apgalvojis, ka no aprīļa beigām pieteicies narkomānu rehabilitācijas klīnikā.

Savas narkotiku atkarības dēļ Dohertijs pēdējos gados vairākkārt piedzīvojis problēmas ar likumu, kā arī pagājušā gadā vairākus mēnešus pavadīja cietumā par kokaīna glabāšanu.

Uz augšu