<i>Jenny May</i> par jauno avantūru un piedzīvoto pasaules brīnumu. VIDEO + FOTO

FOTO: „Magic Dance EXPO 2012”

Viņa ir šarmanta un noslēpumaina. Dziedātāja ar pamatīgu tvērienu gan dzīvē, gan mūzikā. Valdzinošās balss īpašniece Jenny May par mūziku, dzīvi un jauniem izaicinājumiem dejas pasaulē.

  • Tu esi skatuves cilvēks un komunikācija ar cilvēkiem ir neatņemama Tavas dzīves sastāvdaļa. Iedomājies, ka Tev ir jāintervē dziedātāja Jenny May. Ko tu viņai vispirms jautātu?

Tas nu gan ir sarežģīts jautājums! Nekad neesmu iedomājusies sev ko jautāt. Es taču visu par sevi zinu! (Padomā.) Jautātu, kas ir vistrakākais, ko esmu piedzīvojusi? Bet to gan jums nestāstīšu!

  • Kā Tev ir sācies šis pavasaris?

Ļoti dejiski! (Smejas.) Vispār ļoti labi, ģenerēju jaunas idejas, gatavoju jaunu programmu vasaras ballītēm. Tagad arī daudz dejoju. Joprojām mācos par vizāžisti «UnaStyle».

  • Pavasara sākumā, kad izstādes «Magic Dance Expo 2012» galā koncerta veidotāji uzrunāja Tevi dalībai projektā, Tu ilgi nedomāji un piekriti! Vai varam izveidot apgalvojumu: Jenny May = jauni izaicinājumi?

Jā, esmu atvērta jauniem izaicinājumiem un avantūrām. Tā ir kolosāla iespēja papildināt savu kustību plastiku. Kustības ir neiztrūkstoša skatuves sastāvdaļa. Sen jau vairs nepietiek ar stāvēšanu uz skatuves un smuku dziedāšanu. Priekšnesums jāveido kā aizraujoša izrāde, kas skatītāju emocionāli uzrunā un pārsteidz.

  • Kas šobrīd notiek Tavā muzikālajā darbībā? Kas ir tas, ko Tu vēlies pastāstīt saviem klausītājiem?

Šobrīd aktīvi strādāju studijā un ierakstu jaunas dziesmas latino ritmos. Mana misija uz šīs zemes ir likt cilvēkiem smaidīt, kustēties un radīt ap sevi  pozitīvas emocijas. Man patīk, ka cilvēki smaida!

  • Vai jūsu deju priekšnesumā Ķīpsalā tiks izmantota Tava mūzika?

Būs arī kaut kas no mana repertuāra!

  • Pastāsti, ar kādu deju grupu Tu uzstāsies koncertā un kā veicas mēģinājumos?

Dejoju kopā ar «Masters of Spark». Pēc pirmā mēģinājuma gribēju mest plinti krūmos, jo likās – nesanāk. Bet otrajā mēģinājumā jau viss aizgāja. Un, kad sāk izdoties, ir liels prieks strādāt.

  • Kādi ir Tavi tuvākie plāni? Uz kādiem profesionāliem jaunumiem  var cerēt Tavi atbalstītāji šajā pavasarī/vasarā?

Cītīgi ierakstu jaunas dziesmas, paralēli gatavojos «Magic Dance EXPO 2012» galā koncertam. Tāpat neizpaliek uzstāšanās un koncerti.

  • Ja Tev vajadzētu nosaukt 8.pasaules brīnumu, kas ir tas, kas Tev joprojām dzīvē  ir pārsteigums/brīnums?

Tas noteikti ir mans mazulis. Lielāku brīnumu par Sāru es vēl neesmu piedzīvojusi.

IESKATS MĒĢINĀJUMĀ:

Uz augšu
Back