Kuldīgas pusmaratons pulcējis vairāk nekā 1000 dalībnieku

Lieliski noslēdzies 7.SEB Kuldīgas pusmaratons, kas šogad pulcēja vairāk nekā 1000 dalībnieku. Par pusmaratona uzvarētājiem kļuva Lietuvas skrējējs Marius Diliunas un mūsu izcilā skrējēja Jeļena Prokopčuka, kam 21.097 km garo distanci izdevās noskriet visātrāk.

Bērnu skrējiena dalībnieki trasē devās tērpušies baltos krekliņos ar SEB bankas simboliku un finišā saņēma dzērienus, augļus, jogurtus un protams medaļas!

Pusmaratona uzvarētājs M.Diliunas finišēja ar rezultātu 01:09:23. Šogas pusmaratona trases rekords – 01:06:17 – netika pārspēts.

Godpilno 2. vietu ar rezultātu 01:09:37 ieguva arī lietuvietis – Mindaugas Viršilas. 3. vieta pusmaratonā – Latvijas skrējējam no Ogras Renāram Rozem, kura rezultāts - 01:10:40.

Sievietēm ātrākā Kuldīgas pusmaratona 21,097 km garajā distancē bija Jeļena Prokopčuka no Rīgas, kuras skriešanas laiks – 01:14:28. 2. vieta Ilonai Marhelei no Alūksnes (01:16:46), bet 3. vieta Latvijas skrējējais Anitai Kažemākai no Preiļiem (01:20:21).

5,27 km garajā Tautas skrējienā finišēja 352 dalībnieki. Šajā skrējienā 1. vieta Dainim Stepem (SPORTLAT/NBS) – 00:16:57, 2. vieta Jānim Pastaram (SK Metroons/Nike Riga Run) – 00:17:11, bet 3. vieta Gintam Lūsim (Talsu biatlona klubs) – 00:17:33.

Savukārt sievietēm pirmā finiša līniju sasniedza Anete Midrijāne (Metroons Kuldīga) – 00:19:48, 2. vieta Zanei Žildei (Pļaviņas) – 00:20:47, bet trešā palika Ilona Kojaloviča (Babītes sporta klubs) – 00:22:14.