Nedēļas nogalē Jūrmalā norisināsies Jomas ielas svētki

FOTO: LETA

Nedēļas nogalē, 14.jūlijā, jau 19. reizi Jūrmalā norisināsies Jomas ielas svētki, kuru laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus uz četrām skatuvēm visas ielas garumā, informē Jūrmalas pašvaldība.

Izklaides programma bērniem tiks nodrošināta Horna dārzā, bet svētku vakarā Majoru stāvlaukumā notiks mūsdienu dejas un video uzvedums «Jūtu jūra». Vakara izskaņā gaidāma balle ar grupu «Mirage Jazz Orchestra», Normundu Rutuli un Kristīni Prauliņu.

No plkst. 13 līdz 19 uz četrām skatuvēm Jomas ielā skanēs ģitāras, kokles, flautas, saksofona, bungu un netradicionālu sitamo instrumentu skaņas.

Apmeklētājiem būs iespēja noklausīties Roberta Memmēna «beat box» priekšnesumus, vērot atraktīvo «Flytie» bārmeņu šovus un zinātniskā teātra «Laboratorium.lv» eksperimentus.

Priekšnesumus ar ielu vingrošanas un «slack line» elementiem demonstrēs Baltijas šova komanda «Street Warriors». Uz Jomas ielas skatuvēm uzstāsies arī grupas «Simple Man», «Kris&Oz», pūtēju orķestris «Jūrmala» un atraktīvais duets «Santehniķi».

Bērni no plkst.12 līdz 17 Horna dārzā varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās, piedalīties pucēšanas skolā, iejusties dīdžeja lomā un piedalīties citās aktivitātēs. Ģimenes ar bērniem varēs baudīt vairākus muzikālus teātra uzvedumus un izrādes - radošās apvienības «Teātris un Es» muzikālo un interaktīvo izrādi «Mana dzimšanas diena», muzikālās apvienības «Rieksta pasakas» izrādi «Bitītes Ritas septiņas dienas» un Bergenas latviešu amatierteātra «LATiBergen» izrādi «Kariuss un Baktuss».

Savukārt no plkst. 13 līdz 20 Majoru stāvlaukumā uzstāsies dīdžeji - apvienība «TWO» - dīdžejs Dubra un dīdžejs «Pm2TheAm», kā arī «Rīgas DJ skola». Plkst. 20 apmeklētājus izklaidēs laikmetīgās mākslas miniatūras, bet plkst. 22 uz skatuves būs iespēja vērot speciāli Jomas ielas svētkiem radītu mūsdienu dejas un video uzvedumu «Jūtu jūra», kurā piedalīsies deju grupa «Ritms» un «Buras», video noformējuma autors vīdžejs Mārtiņš Dāboliņš.

Vakara izskaņā līdz plkst. 02 balle ar grupu «Mirage Jazz Orchestra», Normundu Rutuli un Kristīni Prauliņu.

Svētku laikā no plkst.11 līdz 22 skvērā pie Dzintaru koncertzāles notiks gardēžu svētki «Street food Jūrmala». Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gan jau zināmus ēdienus, gan nogaršot jaunus.

Ieeja pasākumos ir bez maksas.

    Uz augšu