Dārziņa vārti neglābj «Ak Bars» no zaudējuma Čehovā (6)

KHL kluba Kazaņas «Ak Bars» latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš šodien izcēlās ar vārtu guvumu pirmssezonas pārbaudes spēlē.

«Ak Bars» komanda viesos ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā atzina Čehovas «Vitjaz» hokejistu pārākumu.

Dārziņš ar precīzu metienu izcēlās mača 10. minūtē, izvirzot vadībā divkārtējos Gagarina kausa ieguvējus. Tomēr spēles 43. minūtē Georgijs Belousovs panāca izlīdzinājumu, bet «bullīšos» uzvaru «Vitjaz» komandai nodrošināja Aleksandrs Koroļuks.

Tādējādi «Ak Bars» komanda piedzīvoja zaudējumus visās trīs pārbaudes spēlēs Odincovo treniņnometnes laikā, piekāpjoties «Vitjaz», Mitišču «Atlant» un Maskavas «Spartak».