Piecgadīgās Eiprilas pazušana: cerība ir mirusi

FOTO: Reuters/Scanpix

Lielbritānijā, kur meklē nolaupīto piecus gadus veco meitenīti Eiprilu Džounsu, šodien lems, vai izvirzīt apsūdzības slepkavībā aizturētajam Markam Bridžersam, ziņo britu mediji.

Bridžersam, kuru jau trešo dienu pratina britu likumsargi, piektdien tika pagarināts apcietinājums.

Lai gan Eiprila joprojām nav atrasta, policijas cerības atrast viņu dzīvu ir mirušas un likumsargiem esot pietiekams pamats apcietināt Bridžersu, kuru tur aizdomās par meitenītes nogalināšanu.

Policijai piektdien tika dotas vēl 24 stundas, lai iztaujātu Bridžersu, un šodien jālemj - izvirzīt apsūdzības vai atbrīvot.

Tikmēr šobrīd turpinās meitenītes meklēšanas darbi. Glābēji pārmeklē upi un tās apkārtni. Kā ziņots, divas sievietes iepriekš nāca klajā ar satraucošu liecību - dienu pēc Eiprilas pazušanas redzējušas vīrieti, kurš ar maisu gājis uz upes pusi.

Lai arī policija zaudējusi cerības meitenīti atrast dzīvu, Eiprilas ģimene atsakās to pieņemt un turpina cerēt uz labāko. Tāpat cer arī Eiprilas skolotāji un vietējās skolas skolēni.

Jau ziņots, ka Lielbritānijas iedzīvotāji satriekti par piecus gadus vecās meitenītes Eiprilas Džounsa nolaupīšanu. Ziņas par pazudušo meitenīti pēdējās dienas pāršalc britu medijus.

Tiek ziņots, ka meitenīte pēdējo reizi redzēta pirmdien, kad ap plkst.19 vakarā iekāpa «Land Rover» automašīnā.

Trešdien likumsargi nākuši klajā ar paziņojumu, oficiāli nosaucot, ka aizdomās par meitenītes nolaupīšanu tiek turēts 46 gadus vecais bijušais karavīrs Marks Bridžers, kuru Džounsu ģimene labi pazīst.

Policija otrdienas pēcpusdienā aizturēja Bridžersu un šobrīd viņu nopratina, mēģinot noskaidrot, kas ar meitenīti noticis. Likumsargi arīdzan izplatījuši automašīnas fotogrāfiju, un domā, ka tā pieder aizdomās turētajam.

Eiprila liktenīgajā pirmdienas vakarā ar citiem bērniem spēlējusies mājas pagalmā. Meitenīte bijusi Bridžersa divu meitu - deviņus gadus vecās Sofijas un 13 gadus vecās Konoras, draudzene.

Tiek ziņots, ka Bridžers bija šķīries no meiteņu mātes, taču bieži iegriezās apciemot meitas un arī Džonsu ģimeni.

Divas dienas pirms pazušanas Bridžers Eiprilai ļāvis apsēsties pie viņa automašīnas stūres, tāpēc pirmdien nebija pirmā reize, kad meitenīte redzēta viņa automašīnā.

Otrdien satriektajiem meitenītes vecākiem savu atbalstu piedāvāja 2007.gadā Portugālē pazudušās britu meitenītes Medelēnas Makenas vecāki Keita un Gerijs.

Uz augšu