Baraks Obama cenšas samierināt Mināžas un Meraijas Kerijas traci

ASV prezidents Baraks Obama cer, ka talantu šova «American Idol» žūrijas loceklēm Meraijai Kerijai un Nikijai Mināžai izdosies atrisināt ieilgušo strīdu, ziņo telekanāls «Fox».

«Man šķiet, ka viņas atrisinās savas domstarpības,» teica Obama. «Esmu par to drošs. Man vissvarīgākais ir dažādu cilvēku spēja sastrādāties kopēja mērķa labā. Manuprāt, abas ievērojamās mākslinieces spēs skatīties tikai uz priekšu, nevis atpakaļ.»

ASV prezidents arī atklāja, ka viņš esot Kerijas fans, tomēr dažreiz klausoties arī Mināžas dziesmas.

Tomēr Obamas centieni atrisināt abu dziedātāju strīdu nav aizkustinājuši Mediju pētniecības centra pārstāvi Denu Geinoru. «Jebkuram nopietnam vēlētājam tas šķitīs smieklīgi. Būtu labāk, ja mūsu prezidents koncentrētos uz globālām krīzēm, piemēram, Lībijā notiekošo. Taču Obama nevēršas pie nopietniem balsotājiem, viņš cer sasniegt dažus jaunus cilvēkus, kam «American Idol» interesē vairāk par ASV drošību,» viņš uzsvēra.

Kā jau ziņots, internetā tika nopludināts videoklips, kurā Mināža pēc strīda par kāda «American Idol» dalībnieka priekšnesumu veltīja Kerijai garu, lamuvārdiem izraibinātu tirādi. Slavenību tenku portāls TMZ apgalvo, ka pirms ierakstītā strīda Mināža esot draudējusi «atslēgt» Keriju, savukārt portāls «Mouthtoears.com» norāda, ka strīds sācies pēc tam, kad Kerija veltījusi Mināžai neglaimojošu apzīmējumu.

Uz augšu