Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Džareds Leto pēc trīs gadu pārtraukuma atsāks aktiera karjeru

FOTO: Reuters/Scanpix

Aktieris Džareds Leto pēc trīs gadu pārtraukuma atgriezīsies kino ar lomu kanādiešu režisora Žana Marka Valles filmā «The Dallas Buyer's Club».

40 gadus vecais aktieris nav filmējies kopš 2009.gada, taču nu apstiprināts lomai uz patiesiem notikumiem balstītā drāmā par AIDS slimniekiem, kurā spēlēs arī Dženifera Gārnere un Metjū Makonehijs.

Gaidāmajā filmā stāstīts par elektriķi, kam pēc nāvējošas slimības atklāšanas paziņo, ka viņam atlicis dzīvot vien pusgadu. Lai paildzinātu dzīvi, viņš sāk importēt zāles, ko ASV valdība cenšas aizliegt.

Leto tēlos HIV pozitīvu transvestītu, kurš palīdz galvenajam varonim.

Pēdējos gados Leto atstāja novārtā aktiera karjeru, lai pievērstos koncertiem ar savu grupu «30 Seconds to Mars». Viņa pazīstamākās filmas ir «Requiem For A Dream» («Rekviēms sapnim»), «Fight Club» («Cīņas klubs») un «Panic Room» («Baiļu istaba»), kā arī «Mr.Nobody» («Misters Neviens»).

Redaktors iesaka