Ilgi gaidītais «Astro’n’out» koncerts jau klāt

22. novembrī pl. 20.00 koncertzālē «Palladium» grupa prezentēs savu jaunāko albumu «LAUVAS».  Koncertā Astro’n’out atskaņos dziesmas gan no jaunā albuma, gan tautā iemīļotākās kompozīcijas kā «Daļa Rīgas,» «Spoguļoties» u.c.

Pie jaunā albuma grupa aktīvi strādājusi divus gadus. Jauno skanējumu producējis DJ Rudd. Par albumu un koncertu šovakar Māra teic: «Lauvas ir albums, kurā ļoti liela nozīme ir bijusi komandas darbam. Tas nemaz nav viegli - uzticēties citiem, bet mums izdevās šo paļaušanos sevī atrast un rezultātā ir tapis, mūsuprāt, skaistākais grupas albums. Fantastiska ir sajūta redzot kā tas tālāk turpina attīstīties arī uz skatuves, kā grupas enerģijā organiski iekļaujas arī citi mākslinieki. Kopā ar scenogrāfiju ir radīts mākslas darbs, kurā mūzika ir tikai viena no sastāvdaļām un mēs paši ar nepacietību gaidam vakaru, lai to izdzīvotu.»

Koncertā piedalīsies arī dziesminieks Goran Gora un albuma producents DJ Rudd.

  • Ieeja no pl.19.00

Biļetes būs iespējams iegādāties arī pirms koncerta «Palladium» koncertzālē. Vēl biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un «bilesuserviss.lv». Biļešu cena 9LVL.