Sv, 28.05.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tiek atklāta Anmary ziemas noskaņu koncerttūre pa Latviju

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

14. decembrī Baložu Kultūras namā plkst.19.00 tiek atklāta Anmary ziemas noskaņu koncerttūre «Naktī, kad zvaigznes nolaižas pie mums». Koncertprogrammā iekļautas skaistākās dziesmas par ziemu, sniegu, eņģeļiem un mīlestību, kuras Anmary atskaņos kopā ar Rīgas Gospelkori, Ķekavas novada jauniešu simfonisko orķestri un ritma grupu Juke Box. Koncertā izskanēs gan pasaules hīti, gan skaistākās latviešu dziesmas, tostarp arī grupas «Prāta Vētra» basģitārista Ingara Viļuma komponētās dziesmas. Pasaulē pazīstamo svētku dziesmu «Mazais bundzinieks» dziedātāja izpildīs kopā ar mazo solisti Aleksu Gaili. Visas dziesmas būs dzirdamas jaunos aranžējumos, kurus veidojuši atzītais diriģents Jēkabs Ozoliņš un talantīgais jaunais mūziķis Emīls Zilberts.

Anmary: «Tas ir ziemas noskaņu koncerts, kurā ietvertas, manuprāt, skaistākās Ziemassvētku dziesmas, skaistākās dziesmas par ziemu, sniegu, eņģeļiem un mīlestību. Koncerta programma tapa jau vasarā. Tas bija interesants laiks – viss zied un ir zaļš, saule silda un putni vītero, bet es domāju par balto ziemu. Taču rezultātā, manuprāt, tapa ļoti skaista programma, kuru varētu raksturot kā dziesmas mūzikas gardēžiem. Repertuārā ir gan latviešu komponistu skaņdarbi, gan pasaulē populāras un labi zināmas melodijas. Ja man jāsalīdzina, tad koncertu varētu salīdzināt ar to mirkli un tām emocijām, kas mūs pārņem, ja ziemas naktī, kad visapkārt ir kluss un mierīgs, raugāmies dzidrās zvaigžņotās debesīs un lūkojamies pēc krītošas zvaigznes, lai varētu izteikt kādu vēlēšanos un izsapņot kādu skaistu sapni, meklējam savu zvaigznāju un skaitām zvaigznes. Tā ir neaprakstāmi burvīga sajūta. Tad dvēsele dzied un runā ar eņģeļiem. Gribētos, lai šādas sajūtas gūst arī klausītāji manā koncertā. Lai pēc koncerta klausītājiem ir sajūta kā tai dziesmā: „… un sirds tā laimīgi pukst man.»»

Par atbalstu Anmary saka paldies Ķekavas novada pašvaldībai un Ķekavas novada Kultūras aģentūrai, Autojok.lv, TN Drukai, izdevniecībai «Rīgas Viļņi» un portālam «Kas jauns», Latvijas Radio, MOS veikalu tīklam (Oasis, Mango, Karen Millen) un Ventspils pilsētai.

Sestdien, Anmary ziemas noskaņu koncertu sniegs Krustpils Kultūras namā, bet nākamnedēļ Ķekavā, Ventspilī un Gulbenē. Koncerttūre noslēgsies 28. un 29.decembrī ar koncertiem tā dēvētajā Pārdaugavas koncertzālē jeb Rīgas Stradiņa Universitātes Aulā. Biļetes iegādājamas «Biļešu paradīze» kasēs un koncertu norises vietās.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu