«Olaines dūrējs» vainu noliedz; tiesa viņu apcietina

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rīgas rajona tiesa šodien piemēroja apcietinājumu vīrietim, kuru policija tur aizdomās par sešu cilvēku saduršanu Olainē.

Vīrieša advokāte Alla Prozumenta aģentūrai LETA pastāstīja, ka motivēts tiesas lēmums būs pieejams rīt, taču advokāte plāno to pārsūdzēt.

Klients vainu neatzīst un viņš nav tas, kurš pastrādājis asiņainos noziegumus Olainē, norādīja advokāte. Vīrietis ir bezdarbnieks, taču uz citiem jautājumiem viņa atteicās atbildēt.

Aģentūra LETA novēroja, ka vīrieti uz tiesu konvojēja policijas pavadībā un viņš no žurnālistiem seju slēpa aiz rokām.

Tiesa jautājumu par drošības līdzekli izlēma pusstundas laikā.

Jau ziņots, ka svētdienas vēlā vakarā Olainē uz ielas tika sadurti seši vientuļi gājēji - divas sievietes un četri vīrieši. Aizdomās par šiem uzbrukumiem policija pirmdienas rītā aizturēja 1975.gadā dzimušu Olaines iedzīvotāju, tomēr vēlāk izrādījās, ka viņš nav īstais uzbrucējs. Šis aizturētais, pēc policijas domām, varētu būt uzbrucis kādam citam vīrietim apmēram pirms nedēļas, taču cietušais līdz šim nebija policijā vērsies.

Turpinot izmeklēšanu, pirmdienas vakarā policija par sešiem minētajiem uzbrukumiem Olainē aizturēja 1966.gadā dzimušu, agrāk netiesātu vīrieti.

Ziņots arī, ka visi sadurtie cilvēki - divas sievietes un četri vīrieši - atrodas slimnīcā. Daļai no viņiem veiktas operācijas dzīvības glābšanai. No uzbrucēja rokas cietis 1995.gadā dzimis puisis, 19 gadus vecs puisis, 1965.gadā dzimusi sieviete, 41 gadu veca sieviete, kā arī 1977.un 1971.gadā dzimuši vīrieši.

Uz augšu