«Go Blonde» festivāls nākamgad notiks

Marika Ģederte: «Pateicoties tūristu izrādītajai milzīgajai interesei, «Go Blonde» organizēs jau ceturto festivālu, kurš šoreiz notiks Jūrmalā, 13.jūlijā. Esam ņēmuši vērā tūristu ieteikumus un ceram sarīkot neaizmirstamu un košu festivālu nedēļas nogalē, kurā varēs piedalīties jebkurš. Pasākuma tematika ir «Pink Sensation». 

Visas dienas garumā ir plānotas aktivitātes uz ūdens, pludmalē, Merilinas Monro līdzinieču konkurss, «Mis un Misters Australian Gold» skaistuma konkursa fināls, tenisa un golfa turnīri, Harley Davidson moču parāde. Festivāls noslēgsies ar ballīti visas nakts garumā, kurā piedalīsies ne tikai pašmāju zvaigznes, bet arī pasaulē zināmi DJ un dziedātajas. Festivāls apmeklētājiem būs bezmaksas, par dalības maksu būs atsevišķi slēgtie pasākumi.

Iepriekš notikuši «Go Blonde» festivāli guva plašu pasaules mediju uzmanību, palīdzot Latvijai nokļūt vadošajos ziņu kanālos ar pozitīvu vēstījumu – «Latvija ir atradusi veidu, kā cīnīties ar krīzi». Vācijas nacionālais televīzijas kanāls 1 uzņēma dokumentālo filmu par Latvijas Blondīņu asociāciju.

Festivāls tika atspoguļots vairāk nekā 500 interneta portālos visā pasaulē, telekanālā CNN, populārajos dzīvesstila žurnālos «Glamour», «Mairie Claire» ASV, «Grazia» Anglijā un Itālijā.

Uz augšu