Frīburgas «Gotteron» iekļūst Špenglera kausa pusfinālā (3)

Špenglera kausa izcīņā hokejā šodien tika aizvadīts pirmais ceturtdaļfināls, kurā tikās Frīburgas «Gotteron» un Manheimas «Adler» klubi.

Uzvaru Šveices pilsētā Davosā ar rezultātu 5:2 izcīnīja «Gotteron» hokejisti, iekļūstot pusfinālā.

Interesanti, ka abas komandas patlaban ir spēcīgākās savu valstu čempionātos. Frīburgas klubs ir vadībā Šveicē, savukārt Manheima atrodas pirmajā vietā Vācijā.

Pirmo periodu Frīburgas hokejisti noslēdza ar 1:0, bet pēc spēlētām 40 minūtēm bija vadībā ar 3:1. Mača pēdējā periodā Šveices komanda pārsvaru nosargāja un svinēja uzvaru ar 5:2.

Manheimas hokejistiem turnīrs ir noslēdzies, tikmēr «Gotteron» komanda pusfinālā svētdien spēkosies ar Kanādas izlasi.

Šodien otrajā spēlē tiksies Ufas «Salavat Julajev» un laukuma saimnieki HC «Davos» hokejisti. Uzvarētāji pusfinālā tiksies pret Čehijas komandu no Vitkovices.