Kanādas izlase sasniedz Špenglera kausa finālu (6)

Par pirmajiem Špenglera kausa izcīņas finālistiem šodien Davosā (Šveice) kļuva Kanādas valstsvienība, kas pusfinālā ar 5:1 uzvarēja Šveices komandu «Fribourg-Gotteron».

Pirmajā trešdaļā skaitliskajā vairākumā mača rezultātu atklāja Džeisons Speca, bet otrajā periodā Marks-Antuāns Puljo un Mets Dušeins panāca jau 3:0 kanādiešu labā. Šveices klubs vienus vārtus ātri atspēlēja, kad precīzi meta Džoels Kvjatkovskis, taču trešajā periodā Karlo Kolaiakovo un Dušeins iemeta vēl divas ripas «Fribourg-Gotteron» vārtos.

Otrajā pusfinālā, kas sāksies šovakar, plkst. 21.15 spēkiem mērosies mājinieki «HC Davos» un Čehijas komanda «HC Vitkovice».

Špenglera kausa izcīņas finālspēle sāksies pirmdien, plkst. 13.00.