Pols Makartnijs pārsteigts par 17.«Grammy» balvu

FOTO: Reuters/Scanpix

Eksbītlu Polu Makartniju esot «pārsteigusi» septiņpadsmitā «Grammy» balva viņa karjerā, kas piešķirta par pagājušā gada albumu «Kisses on the Bottom».

«Godīgi sakot, es biju šokēts, uzzinot, ka man ir veselas 17 «Grammy» balvas,» viņš teica intervijā BBC 6.radiostacijai. «Es tās neskaitu, un citi cilvēki dažreiz šos skaitļus zina labāk par mani.»

Makartnijs svētdien saņēma «Grammy» balvu labākā tradicionālā popmūzikas vokālā albuma kategorijā, un tā bija viņa pirmā ASV Ierakstu akadēmijas balva pēc leģendārās četrotnes «The Beatles» izjukšanas.

«Es domāju, ka daudziem no pasaules labākajiem mūziķiem «Grammy» balvas iet secen, tās iegūst tikai daži. Tāpēc saņemt to 17 reizes ir patiešām fenomenāli,» sacīja 70 gadus vecais mūziķis.

Makartnijs arī atklājis viltību, kā tikt pie prestižās balvas - nevajagot ierasties pasniegšanas ceremonijā. «Vienīgais veids, kā uzvarēt, ir neierasties,» viņš jokoja. «Kad tu sēdi skatītāju rindās un vadītājs paziņo «uzvarētājs ir... Džons Maiers», tev jāsavelk priecīgu seju, jāsmaida, jāaplaudē un jādomā «Cik laimīgs gan es esmu?»»

Tikmēr Makartnijs Londonā sācis darbu pie jauna albuma. Viņš apstiprināja, ka sadarbojas ar tādiem mūziķiem kā Marku Ronsonu, Ītanu Džonsu un «piektā bītla» Džordža Mārtina dēlu Džilu, kā arī pazīstamo producentu Polu Epvortu.

Viņš arī piebilda, ka jaunais ieraksts sastāvēšot no «modernām dziesmām». Tas iznāks tuvāko divu mēnešu laikā, atklāja Makartnijs.

Uz augšu
Back