Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

Mācīsimies no savām kļūdām (4)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto
Foto: Publicitātes foto

«Tieši tajos brīžos, kad nākotne liekas pavisam neskaidra, soli pa solim top uzvara.» Ar šiem vārdiem Patriks Keisments sāk savu savu grāmatu «Mācīsimies no savām kļūdām.»

Šajā darbā autors dalās ar mums savā psihoterapeita darba pieredzē un analizē pieļautās kļūdas, lai citi kolēģi psihoterapeiti tās nepieļautu un spētu no tām izvairīties. Grāmatā aplūkots jautājums – kā uzsākt terapijas procesu, kā pārdomāt kļūdas ārstēšanā, kā no tām izvairīties.

Šī grāmata ir domāta visiem pieredzes līmeņiem, būs palīgs, kā studentiem, tā jau pieredzējušiem speciālistiem un citiem interesentiem psihoterapijas jomā.

Grāmatu izdevusi SIA «Izdevniecība RaKa», 175lpp.

Komentāri (4)
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu